Dlaczego mężczyźni nie trafiają do muszli?

Często kobiety pytają, dlaczego mężczyźni nie trafiają do toalety. Wydaje im się, że kropelki przy muszli klozetowej są męskimi sikami. Ministerstwo czuje się w obowiązku zdementowania tych twierdzeń i pomówień. Ale od początku.

Niejedna kobieta często zauważa drobne kropelki przed muszlą klozetową w toalecie. Wydaje jej się, że to męskie drobinki sików, odpryski powstające przy sikaniu na stojąco. Ba, spotkałem się też z tym, że czasami kobiety nakazują swoim facetom sikać na siedząco. Nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że to nie są siki a zwykła woda.

Jak zbudowana jest muszla? Oczywiście ceramiczne naczynie. Na nim znajduje się deska, która składa się z szerokiego siedziska i przykrywki. Siedzisko zawsze jest dużo szersze od muszli, aby wygodnie się siedziało. Nachodzi do wewnątrz muszli. I to siedzisko jest tu bardzo istotne.

Przeprowadzono eksperyment. Spuszczono wodę przy podniesionej klapie i siedzisku. Drobinki wody rozbijały się o muszlę i wylatywały na zewnątrz lądując na podłodze przy muszli w postaci drobnych kropelek. To te kropelki o które mężczyźni są podejrzewani, które są nazywane przez kobiety odpryskami. Następnie spłukano wodę przy opuszczonym siedzisku. Kropelek odpryskowych nie było na podłodze, ale były pod siedziskiem (które jest szersze od muszli i nachodzi do wewnątrz muszli – stąd te odpryski lądują pod siedziskiem). O te kropelki pod siedziskiem także podejrzewani są faceci.

Podsumowując, mężczyźni sikając na stojąco nie zapaskudzą wszystkiego wkoło a płyn wokół toalety to nie jest mocz tylko zwykła woda. Jeśli kobieta nie wierzy – niech przeprowadzi eksperyment na własną rękę. I niech już więcej nie zastanawiają się jak nauczyć mężczyznę sikać na siedząco czy też jak zmusić faceta do sikania na siedząco.