Kantar z napisem

Na rynku znaleźć można kilka firm proponujących kantary dla koni z napisami. Lecz tylko jedna firma jest warta zainteresowania. Tą firmą jest producent kantarów kantarki.pl. W ofercie można znaleźć tylko najwyższej jakości kantary produkcji Polskiej cechujące się niespotykaną wytrzymałością.

Okucia kantarów (metalowe elementy łączące poszczególne paski) wykonane są z najwyższej jakości i najbardziej wytrzymałych materiałów. To nie to co można znaleźć w sieciówkowych kantarach tanich producentów, które pękają w rękach. Okucia stosowane w kantarach od kantarki.pl to te same, które używane są do produkcji sprzętu alpinistycznego. Posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty aby zawierzyć im ludzkie życie podczas wspinaczki. Idealnie więc nadają się do produkcji kantarów. Ponadto użyte tam karabińczyki zrobione są z tych samych materiałów. Je również cechuje niezwykłą wytrzymałość. Taśmy nylonowe produkowane są także do branży alpinistycznej. Sprawia to, że są niezwykle wytrzymałe. Oczywiście koń jak to koń – potrafi wszystko zniszczyć – ale zastosowanie najwyższej jakości materiałów na pewno mu to utrudni. Całość kantarów oczywiście ręcznie i dokładnie zszywana. Nie ma możliwości aby coś było niedoszyte czy też niepoprawnie zszyte.

I teraz to co najważniejsze – haft. Haft na kantarach z Twoim napisem (możesz wybrać dowolny napis jak na przykład imię konia czy też wybrany slogan) zostanie wyhaftowany precyzyjnie na nachrapniku. Sprawi to, że Twój koń będzie odróżniał się na padoku. Taki haft jest o wiele bardziej trwały niż wszelkiego rodzaju naszywki materiałowe, które zaraz będą zdarte o siatkę, ogrodzenie, boks czy podczas tarzania. Ponadto większość naszywek wykonano w bardzo nieestetyczny sposób, często krzywo i nie na środku. Haft na kantarkach od kantarki.pl zawsze jet precyzyjnie umieszczony na środku i wykonany pieczołowicie.

Polecamy więc z czystym sercem kantar z napisem od kantarki.pl