Partnerzy projektu

Serwis Delaware24.pl

Dużą część informacji znajdujących się na stronie dostarczył serwis delaware24.pl którego głównym profilem działalności jest rejestracja firmy w Delaware. Dzięki temu serwisowi można od lat wykonać w Polsce taki projekt jak rejestracja spółki w Delaware w zaledwie 24 godziny. Jeśli więc potrzebna Ci jest szybko firma w Delaware to możemy polecić Ci powyższy serwis. A czym charakteryzuje się spółka w Delaware? Przede wszystkim atrakcyjnymi warunkami opodatkowania. Więcej o tym przeczytacie w dziale poświęconym poradom prawnym i podatkowym lub też wyszukując frazę Delaware. Ponadto można tam znaleźć informacje jak funkcjonuje firma w USA i jakie są różnice pomiędzy takimi podmiotami jak spółka w Polsce a Spółka w USA.

Serwis RajePodatkowe.com.pl

Raje podatkowe – tak określane są kraje stosujące „nieuczciwą konkurencję podatkową” czyli kraje, w których powstaje spółka offshore, która następnie służy jako narzędzie w dziedzinie doradztwa podatkowego. Taki proces nazywa się optymalizacja podatkowa. Offshore to natomiast nic innego jak „za brzegiem” czyli spółka w raju podatkowym. To co nam daje rejestracja firmy w raju podatkowym to poza wspomnianą optymalizacją podatkową także zachowanie poufności i wyjście spod nadzoru urzędu skarbowego. Serwis RajePodatkowe.com.pl którego głównym profilem jest rejestracja spółki w raju podatkowym zapewnia nam dużą ilość treści potrzebnej do pisania ciekawostek o prawie i podatkach. Jeśli więc jest Ci potrzebna firma w raju podatkowym to zachęcamy do skorzystania z usługi rejestracja spółki zagranicznej z naszym partnerem.

Korporacja Prawna PR Consulting

Kolejnym naszym partnerem w dostarczaniu wartościowej treści i odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania jest Korporacja Prawna PR Consulting, która od 2002 roku świadczy takie usługi jak kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych, windykacja należności, postępowania sądowe i komornicze, doradztwo prawne, pisanie, analizowanie i opiniowanie czy też rejestracja spółek w kraju i poza Polską. Tą dzięki PR Consulting powstają teksty w dziale prawo i podatki. Stąd też możemy polecić tego solidnego partnera z olbrzymią wiedzą teoretyczną i wielkim doświadczeniem praktycznym.

Końskie Smaczki

Końskie Smaczki to wszystkim znana firma produkująca ciasteczka dla koni. Ich produkty cechuje tylko naturalny skład, bez sztucznych dodatków smakowych i zapachowych. Dzięki temu produkowane przez nich przysmaki dla konia są nie tylko pyszne ale i zdrowe. A każdy jeździec wie, że cukierki dla konia to podstawa w wyszkoleniu wierzchowca.

EquiTECH Strzemiona Aluminiowe

EquiTECH to firma z USA posiadająca w swojej ofercie wysokiej jakości strzemiona aluminiowe. Dzięki temu sprzętowi jeździec czuje się w siodle pewnie. Nie boi się utraty równowagi, zgubienia strzemienia a co najważniejsze, wysokiej jakości strzemiona aluminiowe zapewniają poczucie bezpieczeństwa dla jeźdźca. Podobnie jak Końskie Smaczki tak i EquiTECH dostarczają informacje do działu hobby, jeździectwo.

Serwis Spółka z o.o. sp. k.

Serwis Spółka z o.o. sp. k. zajmuje się optymalizacją podatkową z wykorzystywaniem polskich podmiotów gdzie powołana zostaje spółka komandytowa w której komplementariuszem jest spółka z o.o.. Dzięki takiej strukturze powstaje wehikuł korporacyjny zwany sp. z o.o. sp.k. pozwalający znacząco zredukować obciążenia podatkowe takie jak podatek dochodowy i podatek CIT w porównaniu do prowadzenia działalności gospodarczej poprzez tradycyjną spółkę z o.o. prawa handlowego. Serwis Spółka z o.o. sp. k. dostarcza cennych informacji i materiałów do działu „Prawo i Podatki” na naszej stronie internetowej.

Serwis WyspyMarshalla24.pl

Podobnie jak powyższy serwis Delaware24.pl tak samo i serwis WyspyMarshalla24.pl pomaga nam zdobywać cenne informacje o optymalizacji podatkowej, którymi chętnie się z Państwem dzielimy. Serwis dostarcza informacje o lokalizacji w której się specjalizuje czyli Wyspy Marshalla – kraj w raju podatkowym, który cieszy się nieustającą popularnością na całym świecie. Jeśli szukacie szerszych informacji o tej lokalizacji lub interesuje cię rejestracja spółki na Wyspach Marshalla zapraszamy do sięgnięcia do źródła.

Legal Corp

Legal Corp to krakowska firma prawnicza i odszkodowawcza specjalizująca się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz w dochodzeniu należnych odszkodowań w tym odszkodowań komunikacyjnych i medycznych. Dla projektu dlaczego.edu.pl udostępnia opinie prawne oraz informacje z dziedziny odszkodowań w biznesie i życiu prywatnym.