Podkowy Megasus Horserunners

Megasus Horserunners – pierwsze na świecie łatwo ściągalne podkowy dla koni z użyciem opatentowanej technologii Mega Lock Fastener Technology. Megasus Horserunners – pierwsze na świecie absorbujące wstrząsy ściągalne podkowy, które pozwalają na naturalną pracę kopyta i pracę w każdym terenie. To jak pierwsze podkowy typu „zrób to sam” dla koni.

Unikatowy system zapięcia pozwala na szybkie zakładanie i ściąganie podków zapewniając maksimum wygody – zarówno dla konia jak i człowieka. Bez użycia żadnych gwoździ. Możesz je zakładać gdy idziesz w teren i ściągać gdy tylko chcesz, gdy na przykład puszczasz konia na padok, aby jego kopyto mogło pracować naturalnie.

Bez gwoździ, bez stali, bezkompromisowe. Lekka ochrona kopyta kiedy tylko jej potrzebujesz. Boso kiedy tylko chcesz. Dla zdrowych kopyt i zdrowych nóg. Zapewniają mniej wstrząsów i mniej wibracji.

Megasus Horserunners

Indywidualnie dopasowane zapięcia są częścią systemu Mega Lock Fasten System. Dopasowanie zapewnia trzymanie podkowy nawet w najcięższych warunkach. Bez rotacji, bez skręcania się.

Megasus Horserunners

Specjalnie zaprojektowany stabilizator pozwala na regulowanie elastyczności Megasus Horserunners. Dla wyszkolonych, wytrenowanych, elastycznych piętek wyciąg stabilizator i Megasus będzie ruchomy. Dla wrażliwych kopyt i tych przyzwyczajonych do stalowych podków zaleca się użyć stabilizatora.

Megasus Horserunners

Wysoka wydajność. Łatwo się trzyma. Łatwy do przypięcia. Zmieniający świat Mega Lock Fasten System pozwala zapiąć samodzielnie podkowę Megasus i samodzielnie ją zdjąć dla twojej i konia wygody bez użycia żadnych gwoździ.

Megasus Horserunners

Gotowe do chodzenia boso. Megasus Horserunners zapewnia ochronę kopyt bez trwałego umieszczania na nich żelaznych podków. Zakładane tylko gdy są potrzebne. W zestawie znajduje się Mega Taśma, która utrzyma Mega Zapięcie czyste kiedy twój koń chodzi boso. Wygląda stylowo i odbija światło w nocy.

Megasus Horserunners
Podkowy Megasus Horserunners