Rachunek bankowy w Liechtensteinie

Korporacja Prawna PR Consulting zawiązała współpracę z bankiem w Księstwie Liechtenstein. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować naszym klientom możliwość otwarcia rachunków bankowych w tym najbardziej przyjaznym dla bankowości miejscu świata.

Księstwo Liechtensteinu jest to niewielkie górskie państwo położone w Europie Zachodniej. Księstwo Liechtensteinu graniczy z dwoma państwami: Szwajcarią i Austrią. Stolicą Księstwa Liechtensteinu jest Vaduz. Liechtenstein jest państwem podwójnie śródlądowym. Należy do Europejskiego Obszaru Gospodarczego i do strefy Schengen. Liechtenstein ustrojowo stanowi monarchię konstytucyjną. Językiem urzędowym Księstwa Liechtenstein jest niemiecki. Księstwo Liechtensteinu jest jednym z najbardziej bogatych państw świata. PKB na jednego mieszkańca Księstwa Liechtensteinu wynosił w 2009 roku $ 89.400,00. Liechtenstein, ze względu na bardzo niskie podatki oraz wyjątkowo liberalną politykę względem depozytów bankowych, jest uważany za raj podatkowy.

Współpraca, jaką nawiązaliśmy umożliwia klientom Korporacji Prawnej PR Consulting otwieranie kont bankowych i umożliwia dostęp do narzędzi inwestycyjnych we współpracującym banku w Liechtensteinie. Rachunek bankowy może być otwarty z minimum formalności na podstawie notarialnie potwierdzonych dokumentów i w sposób korespondencyjny dla klientów posługujących się paszportami Unii Europejskiej. Otworzenie rachunku bankowego w Liechtensteinie wiąże się również z niewielkim jak na Liechtenstein zaangażowaniem środków finansowych. Lokalne prawo bankowe i przepisy bankowe zapewniają klientom banku w Liechtensteinie niespotykanie wysoki poziom poufności zgromadzonych środków. Rachunek bankowy w Księstwie Liechtensteinu gwarantuje także bezpieczeństwo zgromadzonych środków. Takie konto bankowe dodatkowo umożliwia redukcji obciążeń podatkowych z tytułu zysków kapitałowych.

W celu nawiązania rozmów o otwarciu konta bankowego w Księstwie Liechtensteinu, prosimy o kontakt na: biuro[at]prconsulting.com.pl.