Żyrandol Protea by Willowlamp

Żyrandol zaprojektowany w ten sposób by przypominać formą kwiat znajdujący się w RPA o nazwie Protea. Warstwy żyrandolu zbudowane są z łańcuchów zapętlonych w kształt przypominający jego płatki. Sprawiają, że wygląda on wykwintnie, a jednocześnie ekstrawagancko. Jest połączeniem pomiędzy tradycyjnym stylem i innowacyjnością koncepcją. Jest świetnym rozwiązaniem dla wnętrz aranżowanych w różnych stylach od stricte tradycyjnych po współczesne. Jej design i wielkość sprawia, że będzie to pierwsza rzecz jaką można zauważyć po wejściu do pokoju.

Dlatego wspaniale sprawdzi się jako centralny punkt dla każdego typu salonu, ale sprawdzą się także w jadalni, holach, bądź sypialni.

Tworzą we wnętrzu przytulną i bardzo kameralną atmosferę. To dlatego, że są tak pożądane i na pewno będą one wzbudzać wiele różnych pomysłów, do wzornictwa wnętrz w przyszłości.

Lampy Protea oferowane są w kilku różnych wykończeniach i trzech różnych rozmiarach (o średnicy 100, 70 i 50 cm). Ich długość w wersji wiszącej o średnicy 100 cm wynosi aż 165 cm, więc z pewnością jest to rzecz, której nie da się przeoczyć. Choć wyglądają na bardzo delikatne i kruche, producent zapewnia, że te żyrandole są w rzeczywistości niełamliwe. Lampy Protea skonstruowane przez Willowlamp są solidne i masywne, ważą od 18 kg do 40 kg w zależności od ich wielkości i stylu. Są również dostępne w dwóch różnych wersjach – wiszącej i sufitowej. Zależnie od rozmiaru lub typu żyrandola może zawierać 7, 13 lub 19 lamp halogenowych G9. Są dostępne lampy w wersji LED na zamówienie.