Zeolit - Jak używać Zeolitu do pielęgnacji skóry

Zeolit – Jak używać Zeolitu do pielęgnacji skóry

Jeśli szukasz oczyszczenia skóry, dodaj proszek zeolitowy do swojego reżimu. Ten gliniasto-pirytowy minerał ma zdrowotne właściwości i jest skuteczny w usuwaniu zanieczyszczeń. Istnieje kilka marek produktów do pielęgnacji skóry z zeolitu, które możesz wybrać.

Zeolit ma porowatą strukturę krystaliczną, co oznacza, że zatrzymuje atomy, wodę i inne cząsteczki. Dzięki temu świetnie nadaje się do detoksykacji i kontroli zapachów. Jest również stosowany do oczyszczania wody i w paszach dla zwierząt gospodarskich w celu usunięcia toksyn. Można je znaleźć w wielu różnych formach, w tym w płynie, proszku i pigułce.

Możesz kupić zeolit do różnych celów, w tym żwirku dla kotów, odżywek do gleby, a nawet betonu. Jednak zeolit powinien być kupowany z zaufanego źródła, ponieważ dostępne w handlu produkty nie zawsze są naturalne. Dostępny na rynku zeolit może zawierać szkodliwe zanieczyszczenia, dlatego należy szukać zeolitu mikronizowanego o wyższej klasie.

Zeolity to krystaliczny minerał zbudowany z tetraedrycznych AlO4 i SiO4, które są połączone atomami tlenu. Minerały te są podobne do węgla aktywnego. Jednak zeolity są znacznie bardziej stabilne. To znaczy, że nie utleniają się w powietrzu ani nie rozpuszczają w wodzie. Ich pory krystaliczne są równie ważne jak struktura krystaliczna.

Kilka firm wydobywa zeolit i sprzedaje go do innych krajów. Iran jest jednym z głównych eksporterów zeolitu. Dobrym źródłem zeolitu jest NASA Marshall Space Flight Center, ponieważ posiadają oni ilustracje kryształów zeolitu. Innym dobrym odniesieniem jest książka Chester i Derouane, ponieważ zawiera informacje na temat charakterystyki zeolitu.

Kupując zeolit, należy upewnić się, że jest on w 100% czysty. FDA umieściła zeolit na swojej liście GRAS, czyli Generally Recognized as Safe. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, możesz sprawdzić części wprowadzające innych książek tekstowych.

W przeciwieństwie do innych substancji, zeolit nie utlenia się w powietrzu. Jednak zeolit straci niektóre cząsteczki wody podczas ogrzewania. W rzeczywistości zeolit jest odwracalny, co oznacza, że ślady zeolitu są eliminowane z organizmu w ciągu ośmiu godzin.

Niektóre badania wykazały, że zeolit może pomóc w zapobieganiu wielu schorzeniom zdrowotnym. Jednak potrzeba więcej badań, aby określić prawdziwy wkład kamieni zeolitowych w równowagę redoks. Podczas katastrofy nuklearnej w Fukushimie w 2011 roku, zeolit został rozprowadzony na polach, aby pomóc zapobiec dalszemu skażeniu. Po tym odkryto, że zeolit był skuteczny w oczyszczaniu gleb skażonych metalami ciężkimi.

Zeolit jest materiałem pochodzącym z ziemi, który można kupić po taniości. Istnieje wiele sklepów internetowych, które sprzedają zeolit. Klienci mogą porównać ceny i znaleźć sprzedawcę z najtańszą ceną. Upewnij się, że kupujesz od hurtownika.

Zeolit jest często używany do oczyszczania różnych toksyn. Chociaż jest bezpieczny w użyciu, najlepiej jest rozpocząć program detoksykacji powoli i stopniowo zwiększać swoją dawkę przez okres dwóch tygodni. Zacznij od przyjmowania małej dawki i pracuj do grama dziennie. Kontynuuj program detoksykacji przez około 50 dni, a powinieneś osiągnąć zauważalną poprawę zdrowia.

Jeśli szukasz oczyszczenia skóry, dodaj proszek zeolitowy do swojego reżimu. Ten gliniasto-pirytowy minerał ma zdrowotne właściwości i jest skuteczny w usuwaniu zanieczyszczeń. Istnieje kilka marek produktów do pielęgnacji skóry z zeolitu, które możesz wybrać. Zeolit ma porowatą strukturę krystaliczną, co oznacza, że zatrzymuje atomy, wodę i inne cząsteczki. Dzięki temu świetnie nadaje się do detoksykacji…

Jeśli szukasz oczyszczenia skóry, dodaj proszek zeolitowy do swojego reżimu. Ten gliniasto-pirytowy minerał ma zdrowotne właściwości i jest skuteczny w usuwaniu zanieczyszczeń. Istnieje kilka marek produktów do pielęgnacji skóry z zeolitu, które możesz wybrać. Zeolit ma porowatą strukturę krystaliczną, co oznacza, że zatrzymuje atomy, wodę i inne cząsteczki. Dzięki temu świetnie nadaje się do detoksykacji…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *